חברת מובילי מעונה, שנוסדה בשנת 1979, מציעה לכם שירותי הובלה מקצועיים באזור הגליל המערבי ובנמל חיפה. החברה, שנחשבת לאחת המובילות בתחומה בישראל, מאפשרת ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים ליהנות ממבחר של פתרונות הובלה ופתרונות לוגיסטיים ברמה גבוהה, המספקים מענה לכל צורך וצורך. כל זאת, בשילוב של אמינות ללא פשרות, שימוש בציוד מקצועי, המאפשר לבצע זאת בבטיחות רבה וכמובן צוות מיומן העומד לרשות הלקוחות בכל עת!

מה אתם מקבלים במובילי מעונה:
* הובלת מכולות, שינוע מכולות ואחסון מכולות – שירות זה מאפשר לבצע את ההובלה בהתאמה מלאה לצרכים הקיימים ואת האחסון בתנאים ברמה גבוהה, תוך הקפדה על שמירת הציוד לאורך כל התקופה.
* פתרונות שילוח בינלאומי למגוון רחב של יעדים בעולם – בכל רגע ולכל מקום מבצעת החברה שילוח בינלאומי ליעדים קרובים ורחוקים, ומבטיחה שהשילוח יגיע אל יעדו בהתאם ליעדים שנבחרו מראש.
* שירותי פריקה המתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן – צוותיה של החברה מבצעים את פריקת הציוד במהירות, ביעילות ובעיקר גם בזהירות רבה.
* העתקת או הובלת מפעלים בסדרי גודל שונים – החברה מובילה מפעלים לכל מקום ומעתיקה אותם באופן מלא, תוך ביצוע העבודה בהתאם לסטנדרטים גבוהים במיוחד.
* שינוע ציוד כבד באמצעים מתקדמים במיוחד. – הציוד שברשותה מאפשר לה לשנע ציוד כבד ביעילות ובמקצועיות, תוך שימוש במכשור משוכלל, המאפשר זאת.
* הובלות מנוף בהתאמה מלאה – במידת הצורך, ניתן להיעזר בשירותי הובלות מנוף, המתאימים להובלה לקומות גבוהות או הובלה של ציוד כבד במיוחד.
* הובלות חומרים מסוכנים תוך שמירה על בטיחות ברמה גבוהה – החברה מבצעת שירות ייחודי זה תוך הקפדה רבה מאד על הסדרי הבטיחות והזהירות הנדרשים, ועושה זאת לאורך כל הדרך.
* השכרת מלגזות לצרכים שונים – שירות זה מאפשר לכל לקוח לבצע את ההשכרה בכל רגע נתון ולכל צורך.

חברת מובילי מעונה מספקת לכם שירות מקצועי ויסודי, אחריות מלאה בביצוע עבודות ההובלה ומענה המתאים להובלה של מטעמים לכל מטרה, בכל גודל ומשקל וכן גם מכל סוג. החברה משקיעה בלקוחותיה ומעניקה לכל אחד מהם תמורה מלאה לכספו ולאמונו. החברה, שמתמקדת באזור הצפון, עובדת מול לקוחות מתחומים שונים, המלווים אותה כבר שנים. היא מתבססת על שיטות עבודה מתקדמות ועושה שימוש במערכות ממוחשבות, המאפשרות מעקב מלא של הלקוח אחר תהליך ההובלה בכל רגע נתון. 

אתם מוזמנים לפנות לחברת מובילי מעונה כדי ליהנות משירותי ההובלה המקצועיים שלהם, שירותים המתבססים על אמינות, מקצועיות ועמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

צילום אווירי שערכנו לחברת מובילי מעונה: