לקוחות נבחרים
צילומי אוויר
האמרה הידועה גורסת כי תמונה אחת שווה אלף מילים. אלא שאם מתבוננים על צילומי האוויר, אפשר לטעון בפה מלא שהם נוטים להיות שווים אפילו יותר מכך. כיום, נעשה שימוש תדיר בצילומים אלה, המופקים על ידי אמצעים דוגמת מטוסים או מסוקים, בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר אשר נעשה בה שימוש. הנה כל מה שחשוב שתדעו על צילומי אוויר, המטרות שלהם והחברות המבצעות זאת הלכה למעשה.

קווים לדמותו של צילום האוויר
מעבר להגדרה הבסיסית של צילום אוויר, חשוב לבחון מהן הנסיבות שמצריכות אותו. ובכן, מהבחינה הזו אפשר לטעון שמדובר במגוון רחב מאד של מצבים, או אפילו קהלי לקוחות מגוונים. קבלנים ויזמים בתחום הבניין נוהגים לצלם פעמים רבות בנייני מגורים, במטרה לבחון את ההתקדמות שלהם, או אפילו להציג אותה עבור רוכשי הדירה או אלה המעוניינים בכך. גם בבחינת השטח כולו, במטרה להבין את התנאים המאפיינים אותו או התשתיות הספציפיות, צילומי האוויר יכולים רק לסייע.

צילומי האוויר עשויים לשמש למטרות צבאיות, כאשר זהו אחד מאמצעי המודיעין ואיסוף המידע הבסיסיים ביותר. מעקב של רשויות מקומיות או גורמים בתחום הנדל''ן על בנייה בלתי חוקית הוא תרחיש מקובל נוסף המכניס לתמונה את צילומי האוויר.

תחום אחר בו צילומי אוויר נפוצים במיוחד הוא תחום התקשורת והמדיה, על סוגיו הרבים. מכיוון שצילומי אוויר הם תמיד מרשימים ובעלי ערך אסתטי, נעשה בהם שימוש תדיר בסרטוני תדמית, בקליפים או בכתבות טלוויזיונית: לדוגמא, כל סרטון תדמית של עיר בישראל יכלול בוודאי מספר צילומים מהסוג הזה, המציגים אותה במלוא תפארתה.

אז איך מתחילים?
הצעד המרכזי שיש לעשות בדרך לצילום האווירי האיכותי, כמובן, הוא פנייה לחברה מקצועית בתחום. ברור שצילום אווירי הוא מלאכה המצריכה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, כמו גם כוח אדם מקצועי שיידע כיצד לבצע אותם,  וכן באיזה אופן לפענח את הצילומים.

חברת מגה פליי מציעה שירות צילומי אוויר מקצועיים עבור העסק שלכם. הצילומים שתקבלו יהיו בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר ובאיכות HD. אתם מוזמנים להתרשם מעבודות ופרויקטים שביצענו ולקבל שירות ויחס אישי בכל פנייה.