לקוחות נבחרים
צילום אווירי של בתים
תצלום אווירי, או בקצרה תצ''א, הוא ברמת ההגדרה צילום הנעשה באמצעים תעופתיים דוגמת מטוס, מסוק או רחפן. הגם שאובייקטים מגוונים עשויים להיות מצולמים, פעמים רבות אלה שנבחרים הם בניינים, וזאת למטרות שונות בתכלית. חברת מגה פליי מספקת שירותי צילום אווירי של בתים ובניינים. מה החשיבות שבצילומים אלו ומהם המאפיינים של התחום בשנים האחרונות? על כך ועוד במאמר הבא.

כל הסיבות לצילום בתים אווירי
צילום אווירי של בתים, כפי שנרמז מעלה, עשוי להתבקש במגוון רחב של מצבים – ושימו לב שמדובר כאן על צילום וידאו או סטילס (תמונות) כאחד. קהל הלקוחות מרכזי שעשוי לדרוש זאת הוא הקבלנים למיניהם, שמעוניינים בצילום על מנת שיוכלו למפות בניין, או לחילופין איזור בו עשוי להיבנות בעתיד בניין. היזמים בהחלט יכולים להציג עבור רוכשי הבניין הפוטנציאליים את הצילומים, שמאפשרים לראות לא רק את סביבת המגורים, אלא גם לעקוב אחר קצב התפתחות הפרוייקט הנערך בתחומיה.

מטרה אחרת של הצילומים היא מעקב וביקורת, בין השאר על שטחי בנייה, או אפילו על בנייה לא חוקית. תמונה אחת שווה אלף מילים הרי, וביכולתה להוות הוכחה ניצחת לכל אותם פגמים, שעשויים להיות מגוונים. במישור העסקי, יכולים להיעזר בצילומים גם בעלי עסקים ומוסדות המעוניינים לבחון את תנאי השטח, או אפילו הרכב האוכלוסיה, טרם ההחלטה על תחילת פעילות בשטח מסוים.

ואיך אפשר בלי השיווק? כולנו מכירים את סרטוני הפרסומת של פרוייקט מגורים, עיר או אפילו מדינה שלמה, המצולמים ממעוף הציפור. צילומים שכאלה תמיד מרשימים את אלה שנחשפים אליהם, תורמים להבנת "שדה המשחק" הגיאוגרפי וכוללים היבט אסתטי שאינו מבוטל כלל וכלל.

צילום אווירי במאה ה-21
במהלך השנים האחרונות, השתכללה הטכנולוגיה בעשרות מונים. הדבר השפיע גם על התחום של צילום אווירי, הגדיל את מגוון האפשרויות של אלה שעושים זאת ואף הביא לכך שהתוצר הסופי יהיה איכותי, מדויק וברור יותר. באמצעות מערכות המידע הגיאוגרפיות ניתן להביא לשיפורים האלה, וליצור, בסופו של יום, מפות ברזולוציה שעד לפני מספר שנים לא ניתן היה בכלל להעלות על הדעת.

שיפור טכנולוגי נוסף הוא תחילת השימוש באמצעים המאפשרים שליטה על הכלי המצלם גם מבלי שיהיה צורך בטייס. מטוסים זעירים המונעים באמצעות שלטים, או לחילופין מערכות מתקדמות להעברת תמונה בזמן אמת הם חלק מהפיתוחים המרכזיים שאפשר להזכיר מהבחינה הזו.

צילום אווירי  - עם מגה פליי
אם אתם זקוקים לשירות צילום אווירי של בתים, אתם מוזמנים לפנות אלינו למגה פליי. אנו נספק לכם שירותים מקצועיים בזמינות מהירה ובמחירים אטרקטיביים.