לקוחות נבחרים
בין לקוחותינו
צילום רחף לאירועים
מעוניינים בצילומי חתונה מרהיבים ומיוחדים? רוצים לקבל תמונות עם זווית חדשה, מקיפה ומקורית של האירוע?. אם כן, כדאי לכם לשמוע על צילום רחף אווירי לאירועים שמציעה מגה פליי. מדובר בצילומי אוויר מרהיבים הכוללים תמונות סטילס וסרטוני וידיאו באיכות HD, המיועדים לבעלי האולם ולבעלי השמחה כאחד.

מה זה צילום רחף אווירי
צילום רחף אווירי עשוי להתבצע בשני אופנים - עלי ידי כלי טייס קטן ולא מאויש או על ידי בלון אוויר - שניהם מופעלים באמצעות שלט רחוק. על גבי הכלים האוויריים מותקנות מצלמות מיוחדות המשדרות בזמן אמת את התמונות המתקבלות. הצלם יכול לשלוט במיקום, בגובה ובזווית הצילום, וכך לבחור בתמונות הטובות והמעניינות ביותר עבור האירוע.

צילומים אוויריים לבעלי אולמות אירועים
בעלי אולמות רבים מעוניינים בצילומים אוויריים למטרות פרסום וקידום עסקיהם, וכן כשירות ייחודי נוסף שהם מעניקים ללקוחותיהם. בעזרת צילומים אלו יכול בעל האולם להפיק תמונות סטילס, סרטוני וידיאו וקליפים המספקים תמונה רחבה, אטרקטיבית ומקורית. כך יכולים לקוחות פוטנציאליים לבחון את האולם מנקודת מבט מקיפה, הכוללת את מבנה האולם וסביבתו. כאמור, בעלי אולמות רבים גם מציעים צילומי אוויר לאירועים בתור שירות ייחודי ויוקרתי מוסף.

צילומים אוויריים לבעלי האירוע
בין אם מדובר באירוע המתקיים באולם או בחיק הטבע, צילומי רחף אווירי מספקים ערך מוסף לאלבום. מדובר בצילומי סטילס ווידיאו איכותיים ומקוריים ברזולוציה גבוהה, המבוצעים על ידי צוות צילום מקצועי ומיומן. יש לציין כי הצילומים מתאימים למגוון רחב ביותר של אירועים כגון חתונה, בר מצווה או אירוע עסקי. בנוסף לכך, הלקוח יכול לקבל קליפ ערוך ומקורי של המאורע, אשר מהווה מזכת מקורית ומרגשת.

השמים הם לא הגבול
צילום רחף היו תחום המשלב היבטים מקצועיים ואומנותיים כאחד. שלא כמו בצילום סטנדרטי, הוא אינו מוגבל לגובה או למקום מסוים, אלא יכול לקלוט את המאורע מזוויות רבות ומקוריות. כך לדוגמא, בצילום רחף עדשת המצלמה יכולה לקלוט בכל רגע נתון את החופה, המזנון ורחבת הריקודים. כמו כן, ניתן להזמין שירותי צילום רחף אווירי גם להיערכויות ולטקסים המקדימים של האירוע. לכן, בין אם אתם בעלי אירוע או אולם אירועים, ומעוניינים בתמונות יוצאות דופן, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולגלות שהשמיים הם כבר לא הגבול.